+38(098)65-227-20 , +38(099)773-27-83

ДЖЕРЕЛІЯ – МІЙ ВИБІР

J’erelia – це косметичний бренд з українським корінням

Заохочувальні програми - компанії Джерелія

ЗНИЖКА ВІД 20% і ПОДАРУНКИ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

Зареєструйтися, розмістіть замовлення на відповідну суму і отримайте з наступним замовленням подарунок

  1. Старт програми: період 15/2017.
  2. Учасники: всі зареєстровані користувачі, чиє перше замовлення було підтверджене та оплачене у вказаних періодах. Якщо замовлення було підтверджене в одному періоді, а оплачене в наступному, то ОО цього замовлення не враховується для програми.
  3. Програма розрахована на 3 періоди з моменту першого підтвердженого замовлення нового консультанта.
  4. Наприклад:
  • Якщо Новий Консультант зареєструвався і зробив перше замовлення в 15-му періоді, 15-й період вважається періодом старту в програмі, а 17-й період - завершальним.
  • Якщо Новий Консультант зареєструвався в 15-му періоді, а перше підтверджене замовлення зробив в 16-му періоді, 16-й період вважається періодом старту в програмі, а 1-й період - завершальним.
  • Якщо Новий Консультант зареєструвався в 14-му періоді, а перше підтверджене замовлення зробив в 15-му періоді, 15-й період вважається періодом старту в програмі, а 17-й період - завершальним.
  1. Для участі в програмі Новий Консультант повинен бути активний в кожному з трьох періодів з періоду першого підтвердженого замовлення, не пропускаючи жодного, зробити замовлення і оплатити їх до кінця дії кожного періоду на певні суми ОО.
  2. Протягом періоду Консультант може зробити кілька замовлень. Сума всіх ОО за період дії каталогу буде зараховуватися в показник ОО періоду відповідно до умов програми.
  3. Подарунки:

 8. Приєднатися до програми Новий Консультант може по 17/2017 період включно.

9. Подарунки вкладаються Консультанту по 1 грн в перше замовлення наступного періоду. Подарунки на кожному рівні не кратні. Тобто можна отримати тільки один подарунок при ОО, рівному або більше заявленного в умовах.

10. Подарунки вкладаються відповідно до заявлених категорій, але на розсуд компанії (відтінки, аромати, артикули).

11. Якщо Консультант не робить замовлення в наступному періоді, забрати свій подарунок через період він вже не може.

12. Учасники програми «Час зібрати косметичку» не беруть участь в програмі «П’ять зірок». Учасники програми «П’ять зірок» продовжують йти по своїх рівнях до кінця програми.

13. Учасники програми «Час зібрати косметичку» не приймають участь в Програмі Лояльності, але можуть брати участь в програмі "Зіркова Скриня". В Програмі Лояльності вони зможуть брати участь з наступного періоду після закінчення етапів програми «Час зібрати косметичку»

Користуйтесь можливістю обирати найкращі товари в подарунок!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Каталог J’erelia

Каталог J’erelia 16-2019

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить